O nas

Witaj! Krótka historia FullStackAdmin

Administrator i DevOps

Jestem Dominik Budak i z zamiłowania zajmuję się administracją IT.

Z ponad 17-letnim doświadczeniem w zarządzaniu serwerami Linux i Windows założyłem FullStackAdmin, gdzie wraz z zespołem profesjonalnych administratorów zapewniamy naszym Klientom kompleksową opiekę i zarządzanie ich serwerami.

Pasja do administracji i zarządzania serwerami to nasza siła napędowa. W ciągłym dążeniu do poszerzania wiedzy i umiejętności, zdajemy sobie sprawę, że stabilność i bezpieczeństwo działania serwerów Klientów to nasza odpowiedzialność i priorytet.

W FullStackAdmin doskonale rozumiemy potrzeby biznesowe. Wykorzystujemy nasze wiedzę i doświadczenie, aby tworzyć i wdrażać profesjonalne i również niekonwencjonalne rozwiązania, które skutecznie redukują koszty i pozwalają  skonfigurować dobre i bezpieczne serwery. Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza i doświadczenie w zarządzaniu serwerami pozwolą Ci skupić się na swojej działalności bez niepotrzebnego stresu związanego z awariami i problemami technicznymi.

Nasz cel?

Praca administratora to odpowiedzialność za serwer, o który opiera się biznes Klienta. Chcemy projektować i wdrażać takie rozwiązania serwerowe, które zapewnią naszym Klientom stabilny, bezpieczny i bezproblemowy rozwój.

Jak to osiągamy?

Przejdźmy do konkretów!

Zastanawiasz się, jak możemy rozwiązać Twój problem i w czym możemy Ci pomóc? Napisz, zapytaj… porozmawiajmy!