Opieka administracyjna

Administracja i zarządzanie serwerami

Każde rozwiązania informatyczne – bez względu na to, czy jest to wewnętrzny serwer firmowy, serwer hostujący sklep internetowy czy też portal z setkami tysięcy użytkowników, wymagają opieki i nadzoru administratora, który będzie reagował w razie wystąpienia awarii.

Pozostawienie infrastruktury, na której opiera się Twój biznes, bez takiej opieki… przez jakiś czas może się nawet udać bez negatywnych efektów. Jednak będzie to tylko pozorna oszczędność, ponieważ podejmując takie ryzyko narażasz się na problemy w najmniej oczekiwanym momencie, gdzie „cena” może okazać się najmniejszym z nich.

Dzięki usłudze polegającej na opiece administracyjnej IT znacząco zmniejszysz lub nawet kompletnie wyeliminujesz ryzyko!

Dlaczego nasza opieka administracyjna jest Ci potrzebna?

zyskasz dostęp do doświadczonych administratorów i fachowego wsparcia w IT

Zarządzanie serwerami

Opieka administratora

Instalacja, konfiguracja, monitoring oraz zarządzanie infrastrukturą serwerową niezależnie od jej lokalizacji i przeznaczenia. Zarówno serwerami i środowiskami wirtualnymi, dedykowanymi, VPS jak i tymi w chmurze.

Opieka nad infrastrukturą IT

IT pod kontrolą

Dostarczamy nowoczesne i kompleksowe rozwiązania informatyczne, zapewniające stabilność i pewność działania systemów IT. Dbamy o ich efektywne, uporządkowane i bezpieczne wykorzystywanie w rozwoju przedsiębiorstwa.

Business Continuity

Zapewnienie ciągłości działania

Nie musisz martwić się dostępność swoich systemów informatycznych będących podstawą Twojego biznesu. Powrót do stanu sprzed awarii będzie szybki, a skutki awarii lub błędów zostaną znacząco ograniczone lub nawet wyeliminowane.

Konsulting IT

Wiedza i doświadczenie

Stały dostęp do wiedzy i doświadczenia grona specjalistów z zakresu IT. Zawsze możesz zwrócić się o pomoc.

Zostaw swój adres, skontaktujemy się z Tobą

Wybrani Klienci