O nas

Administrator DevOps

jako lider zespołu fachowców

Nazywam się Dominik Budak i razem z moimi współpracownikami tworzę zespół FullStackAdmin. Z administracją serwerami po raz pierwszy miałem do czynienia w 2005 roku, kiedy ówczesny pracodawca przydzielił mi budowę i zarządzanie działem administracji IT. Wtedy też zrodziła się we mnie pasja do tworzenia rozwiązań optymalizujących działanie stron internetowych, aplikacji czy sklepów internetowych, które skutecznie obniżają utrzymanie tych narzędzi – bez straty dla użytkowników.

Dzisiaj razem z zespołem administratorów IT, programistów i analityków baz danych tworzę dla naszych Klientów profesjonalne rozwiązania i aplikacje, które pozwalają optymalnie zarządzać zasobami serwerowymi, a użytkownikom tych aplikacji – swobodnie korzystać z ich możliwości.

Co nas wyróżnia?

Synchronizacja doświadczenia w wielu dziedzinach

Połączenie pasji i doświadczenia

Mimo bogatego doświadczenia zawodowego, sięgającego kilkunastu lat, nigdy nie spoczęliśmy na laurach. Nieustannie i z zaangażowaniem  poszukujemy nowych rozwiązań technologicznych, których zastosowanie znajdzie swoje odzwierciedlenie w wynikach naszych Klientów.

Połączenie wiedzy programistycznej i administracyjnej

Analizujemy dostępne rozwiązania technologiczne i wybieramy z nich to, co najlepsze dla naszych Klientów. Nie ograniczamy naszego działania skupiając się na konkretnych technologiach. Doskonale wpisujemy się w metodykę devops i świadomie uzupełniamy współpracę między programistami i administratorami.

To pozwala na osiągnięcie wysokiej efektywności, bezpieczeństwa oraz stabilizacji funkcjonowania poszczególnych procesów realizacji projektów, a dla naszych Klientów – zwiększone korzyści finansowe.

Połączenie wielu technologii

Stawiamy nie tylko na design, ale też – a może przede wszystkim – na funkcjonalność i bezawaryjność budowanych narzędzi. Dzięki szerokiej wiedzy z zakresu wielu technologii dobieramy najlepsze dla Klienta rozwiązania i mechanizmy będące odpowiedzią na wszystkie jego potrzeby.

W ten sposób tworzone przez nas aplikacje i narzędzia cechują się odpowiednim stosunkiem jakości do ceny, a świadczone usługi pozwalają na osiągnięcie wysokiego stopnia automatyzacji, bezawaryjności i stabilności działania np. aplikacji, strony internetowej czy sklepu internetowego.

Korzyści dla Klientów

Pewność jakości naszych usług

Indywidualne podejście

Rozwiązania pod Klienta

Każdy nasz Klient zasługuje na specjalne traktowanie

Dostępność

Szybka reakcja

Nasi Klienci mogą zgłaszać się do nas 24h / dobę

Testowanie

Weryfikacja działania

U nas nie ma miejsca na ryzykowne zachowania

Monitoring

Kontrola zasobów serwera

Wyniki naszych Klientów mówią same za siebie

Wybrani Klienci